President/a

Soler Lafollie, Cristina

Membres

Agustí Viso, Àngel Josep
Alquézar Claramunt, Òscar
Ambrose Pérez, Andreu
Arnau Saiz, Raimon
Àvila Castells, Oriol
Badia Roig, Vicenç
Badia Sendra, David
Baraut Contreras, Meritxell
Bartomeus Vicens, Alexandra
Bartrés Delgado, Natàlia
Blanch Vergés, Anna
Blanco Pérez, Alejandro
Blasco Busquets, Manel
Bonvehí Vila, Francesc
Boyer Lozano, Victor
Burzón Padullés, Manu
Calvís Arnó, Jordi
Casals Ramis, Albert
Casanova Cebrián, Albert
Casanovas Simó, Marc
Castells Vicente, Roger Josep
Ciurana Fenes, Alexandre
Corbella Martínez, Xavier
Cucurella Pinilla, Gemma
Cussó Grau, Núria
Díaz Amat, Ramon
Domènech Giménez, Jordi
Español Usón, Eva
Esteve Reyner, Joan
Fabregat Arnal, Gerard
Fernández Beltrán, José Antonio
Font Mas, Núria
Forés Valls, Agustí
Gallardo Rodríguez, Javier
Gallego Blanco, Judith
García Casasnovas, José Ma.
García Castelló, Albert
García García, Antoni
García Gil, Manuel
García Vergés, Josep Carles
Garrigosa Carreras, Ferran
Giménez Tresaco, José Ma.
Gordó Serrano, Jordi
Graells Vilella, Albert
Grau Guinart, Josep
Guasch Morera, Marta
Guillemot Serra, Frederic
Guillén Martínez, Alberto
Gusi , Joan
Heredero de Pablos, Mario
Invers Barriga, Sílvia
Isern Sitjà, Josep
Ivern Oliveras, Laura
Izquierdo Martínez, Esther
Jaime Bruguera, Marc de
Linares Iglesias, Elisa
Llagostera Torrent, Eudald
Llambrich Mañes, Joan Ignasi
López Díaz, Maria Teresa
Maneja Teixidó, Esteve
Maranges Anguera, Jordi
Marcos Marcé, Roger
Martí Solé, Jordi
Martínez del Rey, Víctor J.
Masana Sastre, Josep Ma.
Masó Varés, Marc
Mateos Pablos, Angel
Mercadé Ballabriga, Eduard
Meseguer Sebastià, Conrad
Mirabet Vallhonesta, Maria
Miralles Guilló, Oriol
Mor Torà, Xavier
Morales Escribà, Jaime
Morancho Bistuer, Ivan
Moreno Solana, Victor
Morer Forns, Lluís
Mozota Martínez, Gerard
Muñiz Alonso, Jorge Juan
Muñoz Pol, José Luis
Navia Bellmunt, Josep Lluís
Nogués Cuxart, Marc
Parisi Sarobé, Jaume
Pascual Fabra, Mònica
Pascual Roigé, Albert
Perchés Salokangas, Joan
Pérez Rodríguez, Joan Antoni
Piguillem Delgado, Josep-Ma
Planas Rodriguez, Carla
Polo Pascual, David
Pons Aróztegui, Francesc
Pons Duran, Quim
Porras Arrojo, Angel José
Porta Díaz, Fernando
Povedano Ferré, Jordi
Prat Sopeña, Ignasi
Prieto Botella, Muriel
Puigdellívol Guixé, Ferran
Puigdelloses Vila, Vicente
Pulido Sureda, Teo
Quiles Pacheco, Sergi
Quílez , Ignacio
Renau Permanyer, Raimon
Ribé Torijano, Oscar
Ribera Fumaz, Josep Ma.
Roca Bosch, Ramón
Rocafiguera Gibert, Xavier de
Rodríguez Fernández, Jordi
Rodríguez Portero, Raul
Rosell Grau, Marta
Rotllan Puig, Marc
Salas Dalmau, Albert
Sánchez Flores, Xavier
Sanjoaquin Vives, Silvia
Sanmartí Vila, Eduard
Satué Garrabou, Daniel
Serra Pauli, Mònica
Soler Manuel, Manuel Amando
Torné Olivé, Jordi
Torrent Aixa, Manel
Torres Prats, Maite
Vall-Llovera Calmet, Oriol
Valls Planas, Xavier
Vega Piñol, José-Daniel
Verdaguer Rubinat, Segis
Vicens Teixidor, Jaume
Vilá Campmany, Arturo
Vila López, Maximiliano
Villanueva Comellas, Carlos
Yeste Mayoral, Guillermo