President/a

Zorrilla Diez, Concepció

Membres

Aguado Teruel, David
Albort Ventura, Javier
Alerm Domènech, Llorens
Alonso Permanyer, Antoni
Alvarez Rosa, David
Ambatlle Espuñes, Fina
Arasa Puyol, Adrià
Arbós Sans, Ramon
Argemí Padrós, Jordi
Avanzini , Marcello
Àvila Castells, Oriol
Balagué Viladrich, Xavier
Barceló Rodríguez, Ernesto
Bartrés Delgado, Natàlia
Beleta Supervía, Jaume
Bellver Vallet, Dan
Bermúdez Andrades, Cipriano
Blanch Vergés, Anna
Bonet Alomar, Miquel
Bori Balsan, Oliver
Bretcha Cardelús, Ramon
Calvo Garcia, Lidia
Camps Camprubí, Ramon
Canals Tuca, Joan
Capdevila Peña, Ivan
Carles Brescolí, Elvira
Carrillo Finestra, Nicolás
Carrillo Muñoz, Lluis Carles
Casas Sanchís, Joan Carles
Casas Vilella, Manuel
Cermeron Romero, Manuel
Chiang Mi, Cheng Ping
Clavero Encalar, Miguel Ángel
Cluet Figuerola, Josep Ma.
Corbella Martínez, Xavier
Cortés Lucas, Amparo
Costa Rodríguez, Jordi
Creus Bisbal, Josep
Cubells Fuentes, Jorge
Cucurull Descárrega, Domingo
Díaz Cano, Sonia
Díaz Varela, Margarita
Domingo Reig, Virgínia
Elías Castells, Xavier
Espadas Murillo, Laura
Fernández Durán, Julio
Flotats Ripoll, Xavier
Garcés Garcés, Vicenç
García Casasnovas, José Ma.
García Estríngana, Pablo
García González, Santiago
García Tremps, Maricruz
Garralaga Luis, Fernando
Gaya Fuertes, Joan
Gibert Masvidal, Jordi
Giménez Alapont, Francisco José
Godé Lanao, Lluís
González Ferret, Beatriz
Gonzalo Sánchez, Carlos
Graells Vilella, Albert
Granados García, Ricardo Ignacio
Granados Granados, Ricardo José
Grau Terés, Albert
Guarch Vidal, Antonio
Guart Torres, Albert
Guasch Morera, Marta
Guerao Calero, Antonio
Guzmán Espinoza, Guillermo Martín
Huguet Ferran, Pau
Huguet Galofre, Jordi
Ivern Oliveras, Laura
Jiménez de la Fuente, Vicente
Jorge Seco, Alexandre
Jové Comas, Christian
Juanpera Gallel, Marc
Larrosa Bove, Rafael
Leal Salvador, Jorge
Leurs , Mathilde
Llorens Cervera, Sonia
Llorens Torrà, Francesc
López-Sivera Rosselló, Enric
Lucas Màrmol, Antonio
Martí Gregorio, Vicenç
Martínez López, David
Martínez Ruíz, Asensio
Mas Serrat, Maria
Masana Sastre, Josep Ma.
Mateu Llevadot, Xavier
Matta Sastre, Javier de la
Montero Milou, Francisco José
Moragas Bouyat, Lucas
Moreno Mateo, Xavier
Morillas Pérez, Enrique
Nacenta Anmella, José Ma.
Nadal Lorenzo, Sílvia
Nadal Ribas, Rafael
Nicolau Bota, Xavier
Oliva Carbonell, Marc
Oliva Escudé, Mariona
Olivares Castillo, Rafael Ezequiel
Olivella Blanco, Vicenç
Ortuño Martín, Josep
Ortuño Quirantes, Joan
Parés Grahít, Jordi
Parra Sobrino, Cecilia
Peralta Molina, Sergio
Peralta Zaragoza, Maria
Pérez Gallego, Núria
Pérez Valero, Nicolás Carmelo
Perramon Lladó, Toni
Pineda Lleó, Luis
Planas Martín, Míriam
Prieto Botella, Muriel
Puig de Dou, Ignasi
Puigdengoles Vallvé, Josep Ma.
Pujol Peraire, Salvador
Quirós Marco, Manuel Enrique
Ramón Marsal, Ferran
Ramón Wilhelmi, Gustavo
Relea Ginés, Ferran
Renau Permanyer, Raimon
Renom Sotorra, Jordi
Riera Reberté, Marcel
Rigola Lapeña, Miquel
Rivera Austrui, Joan
Rodríguez Rey, Daniel
Roig Planasdemunt, Maria
Sabala Magrinyà, Albert
Sacristan Diaz, Mª Rosa
Sáez Araguas, Javier
Sala Gómez, Carles
Salesa Mirabet, Carles
Sánchez Aguilera, Samuel
Sánchez López, Miguel
Sánchez Mesa, Daniel
Sans Ruspira, Joan Lluis
Segura Coma, Maria Alba
Serena Sender, Josep Ma.
Serra Gómez-Nicolau, Marcos
Serrahima Viladevall, Felip
Servent Vidal, Josep Ma.
Simal Campos, Patricia
Sole Segarra, Jordi
Soler Manuel, Manuel Amando
Suárez Novoa, Manuel
Tahull Palacín, Antoni
Taure Menéndez, Josep Manuel
Tirvió Portús, Jordi
Torrens Ferrer, Bartomeu
Torrent Camarero, Sergi
Tubau Fernández, Isabel
Umaña Peña, Juan Carlos
Vacarisas Grau, Joan
Valls Puig, Joan
Vega Piñol, José-Daniel
Viaplana Cazorla, Arnau
Vidal Gavilan, Georgina
Vila Serón, Manel
Vilella Llebaría, Rafael
Zapata , Carolina
Zarobe Watine, Manuel de